آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر را می شناسید ؟

آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر را می شناسید ؟

آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر شما هستند؟

مفسران پوکر زمینه و بینش بازیکنان را فراهم میکنند. آن ها بـه عمل روی نمد رنگ می بخشند. 17 برتر poker در صنعت را بررسی کنید.آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر شـما هستند.

 

پوکر تلویزیونی با نخستین تور جهانی پوکر درسال 2003 انقلابی در بازی ایجاد کرد . بینندگان می توانند کارت‌هاي‌ سوراخ بازیکنان و نحوه بازی دست‌هایشان را ببینند. اما نمایش پوکر در تلویزیون بسیار بیشتر از راه اندازی دوربین و زدن “رکورد” بود.

 

مفسران بـه بینندگان این امکان را میدهند کـه پیشینه بازیکنان را بیاموزند و بینش ارائه دهند. آن ها بـه عمل روی نمد رنگ می بخشند .درسال‌هاي‌ اخیر، تقاضا برای مفسران پوکر افزایش یافته اسـت زیرا پوکر بیشتری بـه صورت آنلاین پخش میشود.

 

بدون ترتیب خاصی، در این جا نگاهی بـه عده اي از بهترین صداهایی کـه اکشن را فراخوانی می‌کنند، می‌بینیم.

لون مک ایچرن
مایک سکستون
وینس ون پتن
علی نژاد
جیمز هارتیگان
نیک شولمن
نورمن چاد
ماریا هو
دیوید تاچمن
جف پلات
گیب کاپلان
اي جی بنزا
جیمی کرستتر
آنتونیو اسفندیاری
برنت هنکس
جو استاپلتون
فیل هلموت

 

1 – لون مک ایچرن

McEachern با پخش پخش کننده ورزشی روی آنتن، حرفه اي بودن زیادی را بـه سری جهانی پوکر آورد . در طول رونق پوکر، این بـه معنای اعتبار بیشتری برای طرفداران جدید بازی بود.

 

McEachern یک مسابقه عالی با چاد – Budd Abbott، با شریک زندگی خود Lou Costello انجام داد. درکنار سکستون و ون پتن، وقتی مردم بـه پوکر در تلویزیون فکر میکنند، مک ایچرن و چاد در رادار هستند.آن ها تلاش کردند تا بازی را بدون ارائه تجزیه و تحلیل بیش از حد هاردکور سرگرم کنند .

 

تحویل: واقعیت آمیخته با طنز گاه بـه گاه.
 تورها یا خروجی‌ها: ESPN، WSOP
 امضاها: صدای پشت سر قهرمانی رویداد اصلی WSOP تاریخی 2003 کریس مانی میکر

 

2 – مایک سکستون

این اسطوره پوکر پس از گذراندن 15 سال پشت میکروفون برای تور جهانی پوکر «WPT» درسال 2020 در سن 73 سالگی درگذشت . سکستون برای تعداد زیادی از طرفداران پوکر مترادف با پوکر شد – این عمل را از کازینوهای پر زرق و برق در سراسر جهان نامیدند.

 

WPT یکی از نخستین نمایش‌هایي بود کـه پوکر تلویزیونی با کارت‌هاي‌ سوراخ قابل مشاهده پخش میکرد. بـه این ترتیب، سکستون نسلی از آمریکایی ها رابا No-Limit Texas Hold’em معرفی کرد.

 

پوکر سالن Famer زندگی بـه عنوان یک parlayed بازیکن پوکر حرفه اي و قمار باز بـه یک سایت محبوب پوکر «آنلاین» از بنیانگذاران.او همان‌ گونه یکی از شناخته شده ترین صداها در پوکر اسـت.

 

تحویل: یک پوکر برای همه ی افراد
تورها یا مراکز فروش: WPT
امضاها: “ممکن اسـت همه ی کارت هاي‌ شـما زنده باشند و همه ی پات هاي‌ شـما هیولا باشند!”

آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر شما هستند؟

3 – وینس ون پتن

ون پتن بازیگر و تنیس باز حرفه اي سابق قبل از ارائه بینش برای WPT، کمی از هالیوود را بـه پوکر می آورد. مو، برنزه شدن، صدای صاف – همه ی هالیوود را فریاد می‌زند . درسال 2019؛ ون پتن حتی فیلم پوکر 7 روز بـه وگاس را نوشت ودر ان بازی کرد .

 

ون پتن پس از پدرش، بازیگر و بازیکن پوکر، دیک ون پتن، بـه نقش خود میپردازد . دیک یکی از نخستین پخش کنندگان بازی بود. و یکی از مفسران اصلی سری جهانی پوکر در دهه 1990.

 

این مناسب اسـت زیرا ون پتن سال‌ها میزبان بازی هاي‌ خصوصی در لس آنجلس بوده اسـت. ون پتن نقش یک طرفدار پوکر را ایفا میکند اما بینش زیادی نیز ارائه میدهد.او و سکستون برای یکی از بهترین تیم هاي‌ پخش کننده بازی ساخته شدند.

 

تحویل : هیجان زده و منتظره
تورها یا مراکز فروش: هر فصل WPT
امضاها: “بینگو، بانگو، بانگو!”

 

4 – علی نژاد

نژاد مفسر مکرر چندین برنامه پوکر در طول سال‌ها، شروع خودرا در تلویزیون آغاز کرد. او مدتی پس از انصراف از دانشگاه بـه طور تمام وقت پوکر بازی می کرد. او بعدا در ESPU و HLN ظاهر شد.

 

شکست او در تفسیر پوکر پس از ملاقات با تهیه‌کننده افسانه‌اي پوکر موری اسکندانی دریک سفر دریایی پوکر درسال 2003 اتفاق افتاد. دانش عمیق او از بازی و استعدادهای روی هوا منجر بـه فرصت‌هاي‌ زیادی مانند PokerGO’s، Poker After Dark شده اسـت .

 

تحویل: صاف و آرام – طبیعی در تلویزیون
تورها یا مراکز فروش: PokerGO، Poker After Dark، قهرمانی ملی پوکر Heads-Up، و بسیاری دیگر
امضاها: دانش عمیق از دنیای پوکر، یک گفت و گو کننده راحت

 

5 – جیمز هارتیگان

این لهجه صاف انگلیسی بـه یکی از بهترین صداهای پوکر در اطراف تبدیل شده اسـت. وی را اکشن زنده و آنلاین از مکان هاي‌ مختلف در سراسر جهان مینامند.

 

هارتیگان قبل از پوشش رویدادها و تورهای مهم، در اوایل کار خود بـه عنوان یک گوینده رادیو کار می کرد. او از دهه 90 یک بازیکن تفریحی پوکر بوده اسـت. بعد ها، او در طول رونق پوکر بـه اظهار نظر پوکر روی آورد .

 

تحویل: لوله هاي‌ صاف; بازی بـه بازی عالی
تورها یا خروجی ها: EPT، WSOP 2010؛ سایرین
امضاها: عده اي از بزرگ ترین لحظات را در صحنه پوکر اروپا پخش کرده اسـت.

 

6 – نیک شولمن

شولمن در مورد نقش خود در پوکر تلویزیونی و پخش زنده تفکرات سطح بعدی زیادی ارائه میدهد. او همچنین با سه دستبند WSOP و یک عنوان WPT، تعداد زیادی برنده پوکر را بـه میز می آورد.

 

درسال هاي‌ اخیر، او دانش پوکر خودرا بـه رویداد اصلی WSOP اضافه کرده اسـت و طرفداران سبک منحصر بـه فرد وی را پذیرفته اند.

 

تحویل: با شوخ طبعی آرام می‌شوید
تورها یا خروجی ها: ESPN، WSOP، PokerGO
امضاها: تجزیه و تحلیل منحصر بـه فرد اما قابل ارتباط با طرفداران معمولی پوکر

 

7 – نورمن چاد

این ستون نویس و طنز نویس قدیمی ورزشی، پس زمینه منحصر بـه فردی را برای WSOP بـه ارمغان آورد. در همین زمان بود کـه ESPN درسال 2003 شروع بـه فیلم برداری از کارت هاي‌ سوراخ بازیکنان کرد.چاد نقش مرد بامزه را در مقابل مرد مستقیم لون مک ایچرن بازی کرد.

 

این زوج بـه جوز معمولی در مورد WSOP و بازی تگزاس هولدم آموزش دادند. هردو نامزد تالار مشاهیر پوکر درسال 2020 بودند.

 

تحویل: خشک و کمدی
تورها یا خروجی‌ها: ESPN، WSOP
امضاها: “او فقط غافلگیر شد!”. چاد همچنین اغلب از همسران سابق خود صحبت می‌کند. او قهرمانی تاریخی WSOP را درسال 2003 در رویداد اصلی کریس مانی میکر نامید.

 

8 – ماریا هو

این کوسه پوکر قبلاً موفقیت زیادی در نمد پوکر پیدا کرده اسـت . سپس ماریا تصمیم گرفت از مدرک دانشگاهی خود برای اضافه کردن وظایف نظر دادن بـه رزومه خود استفاده کند.هو مدرک ارتباطات را در دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو بـه دست آورد اما پس از فارغ التحصیلی وارد پوکر شد.

 

او کـه یک بازیکن معمولی در رویداد های تلویزیونی اسـت، بـه عنوان مفسر، مجری و گفتگو کننده نیز خدمت کرده اسـت. سبک روان و پیچیده او باعث شد تا در جوایز جهانی پوکر 2019 پخش کننده سال شود.

 

تحویل: پیچیده و روان
تورها یا مراکز فروش: ESPN WSOP، WPT، PokerGO
امضاها: ظریف و جالب

 

9 – دیوید تاچمن

تاچمن صدای طولانی مدت رویداد های WSOP اسـت کـه بـه صورت آنلاین پخش می شود. او همچنین بـه رویداد های دیگری از جمله پخش آنلاین رویدادها نیز منشعب شده اسـت. تاچمن پیشینه اي در روزنامه نگاری و پخش ورزشی بـه نقش تفسیری خود می آورد.

 

این تجربه، اعتماد بـه نفس و ارائه آرام بـه وظایف اظهار نظر او می افزاید. تاچمن نیز با این بازی غریبه نیست و بینش بسیار خوبی از دنیای پوکر ارائه میدهد.

 

تحویل: ترکیب مطمئن بازی با بازی و تجزیه و تحلیل
تورها یا مراکز فروش: WSOP، PokerGO، Live at the Bike
امضاها: دانش پوکر خودی

 

10 – جف پلات

این تگزاسی سال‌ها بـه عنوان یک پخش کننده ورزشی گذرانده اسـت و تبدیل بـه یک جک از همه ی مشاغل در دنیای پوکر شده اسـت. هی، او حتی در گروه کر در دبیرستان می‌خواند! او بعدا در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مدرک روزنامه‌نگاری پخش را دریافت کرد.

 

پلات بـه عنوان مجری و گزارشگر ورزشی در ایستگاه هاي‌ تلویزیونی در دالاس و سن آنتونیو کار کرده اسـت. او دانش زیادی از بازی بـه ارمغان می‌آورد ودر نقش بازی بـه برتری میرسد.او بـه عنوان گزارشگر، مجری، پادکست و حتی مجری برنامه بازی پوکر کار کرده اسـت.

 

تحویل: روان و حرفه اي
تورها یا مراکز فروش: PokerGO، ESPN، پادکست PokerNews
امضاها: ارجاع بـه زندگی دوستیابی Tinder او

 

11 – گیب کاپلان

این بازیگر و کمدین راه را برای پخش پوکر هموار کرد. تعداد زیادی از آمریکایی ها وی را بـه خاطر نقشش در کمدی کمدی Welcome Back Kotter می شناختند . اما زندگی او بـه عنوان یک بازیکن پوکر منجر بـه نقش آفرینی در پشت میکروفن در WSOP شد.

 

کاتر موفقیت پوکر و مهارت هاي‌ کمدی خودرا بـه نقش هاي‌ تفسیری بیشتری تقسیم کرد – قبل و بعد از رونق پوکر.

 

تحویل: کمدی اما آگاه
تورها یا مراکز فروش: WSOP، GSN و PokerGO High Stakes Poker، قهرمانی ملی پوکر Heads-Up
امضاها: طنز فراوان

 

12 – ای جی بنزا

این ستون نویس سابق شایعات در نیویورک دیلی نیوز بـه میزبانی برنامه هاي‌ تلویزیونی برای E! شبکه و VH1. درسال هاي‌ اخیر، او همچنین بـه عنوان بازیگر در فیلم هایي مانند Rocky Balboa درسال 2006 کار کرده اسـت.

 

بنزا علاوه بر نوشتن برای مجله ستاره، دو کتاب نیز نوشته و بـه عنوان تهیه کننده فیلم نیز فعالیت داشته اسـت. بـه مدت پنج فصل، او میکروفن را برای پوکر High Stakes GSN بر عهده داشت . درسال 2019؛ او بـه ان نقش بازگشت – در مورد نمایشی کـه مورد علاقه طرفداران بود نظر داد.

 

تحویل : امر واقعی و بـه نقطه
تورها یا مراکز فروش: پوکر با ریسک بالا
امضاها: بـه عنوان یک مرد سرسخت مدرسه قدیمی نیویورک دیده می شود

 

13 – جیمی کرستتر

جیمی روی نمایش هایي مانند شب پوکر در ایالات امریکا و تور پوکر هارتلند کار کرده اسـت. از ان زمان بـه بعد، او بـه یک تحلیلگر مورد توجه تبدیل شد. او بینش دقیقی از میزها ارائه می‌دهد کـه شامل 1.5 میلیون دلار برنده زنده و آنلاین اسـت.

 

مهارت‌هاي‌ تلویزیونی او حتی عده اي از وظایف تحلیلگر را در پخش‌هاي‌ WSOP Main Event ESPN و پخش‌هاي‌ زنده WPT بـه کرستتر تبدیل کرده اسـت.علاوه بر این، او میزبان دو پادکست، LFG با چاد هالووی و اجرای ان یک‌بار با مارل کوردرو اسـت.

 

تحویل: شخصی
تور و یا رسانه ها: WSOP رویداد اصلی، پوکر شب در امریکا، هارتلند پوکر تور، WSOP رویداد اصلی
امضا: تحلیل relatable بـه یک نمایشگر بـه طور متوسط

آیا هیچ یک از این 17 مفسر برتر پوکر شما هستند؟

14 – آنتونیو اسفندیاری

بـه عنوان یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در پوکر، “جادوگر” نامی را برای پخش پوکر بـه ارمغان می‌آورد. اسفندیاری بـه خوبی با طرفداران پوکر جو ارتباط برقرار میکند. او بینشی ارائه می‌دهد کـه طیف وسیعی از بازیکنان ان را درک می‌کنند.

 

با شخصیتی سرگرم کننده و منحصر بـه فرد، برنده سه بار دستبند WSOP تخصص خودرا بـه پوشش رویداد اصلی WSOP اختصاص داده اسـت.

 

 تحویل: دوستانه و قابل معرض
تورها یا مراکز فروش: رویداد اصلی WSOP، ESPN
 امضاها: شوخ طبع و بداخلاق در نورمن چاد

 

15 – برنت هنکس

هنکس ممکن اسـت صدای مرسوم و صیقلی پخش کننده را نداشته باشد اما برند خودرا بـه ارمغان می آورد. WSOP برنده دستبند، هنکس دارای مهارت در جدول پوکر بـه عرضه بینش.

 

اختلاط طنز نیز بخشی از بازی اوست. او آنجا بوده اسـت و اینکار را از طریق جلسات پخش آنلاین طولانی مانند مسابقه بین دنیل نگرنو و داگ پولک انجام داده اسـت.

 

تحویل: بلانت و بـه نقطه
تورها یا مراکز فروش: PokerGO، Poker After Dark، رویداد های پخش جریانی
امضاها: “برای دریافت بیسکویت باید ریسک کنید.” او همچنین دوست دارد بـه تیم NFL شهر خود Buffalo Bills فریاد بزند

 

16 – جو استپلتون

یک بازیکن پوکر، کمدین و مفسر، “Stapes” طنز زیادی را نیز بـه نقش خود می آورد.او بازی هاي‌ پوکر منحصر بـه فرد خودرا در عده اي از بزرگ ترین رویدادها ارائه کرده اسـت.

 

تحویل: سنگریزه و سرگرم کننده
تورها یا خروجی ها: شب پوکر در کشور آمریکا، EPT، بسیاری دیگر
امضاها: Hijinks و schtick

 

17 – فیل هلموت

15 زمان WSOP برنده دستبند هیچ غریبه اي بـه غرفه پخش اسـت. او در زمان استراحت در رویداد اصلی WSOP و همچنین نمایش هاي‌ دیگر، تجزیه و تحلیل ارائه کرده اسـت.کسانی کـه انتظار شخصیت پوکر Brat را دارند ممکن اسـت حيرت زده شوند. Hellmuth بـه عنوان یک عمل لذت بخش و سرگرم کننده ظاهر می شود.

 

تحویل: سرگرم کننده، طنزآمیز، خود تحقیرکننده
تورها یا خروجی‌ها: ESPN، WSOP، Poker Showdown، WPT
امضاها: نام حذف می شود

 

♦♥♣♠

بدون تحلیلگران، مفسران و گفتگو کنندگان، پخش پوکر تلویزیونی بسیار خسته کننده خواهد بود.این متخصصان بینش، دیدگاه، تخصص و شوخ طبعی را بـه برنامه ها اضافه می‌کنند.دراین راستا، آن ها همان‌ گونه بـه افزایش محبوبیت پوکر برای طرفداران در سراسر جهان ادامه میدهند.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *