بازی های تاس با 5 تاس : پنج برابر سرگرم کننده!

بازی های تاس با 5 تاس : پنج برابر سرگرم کننده!

بازی های تاس با 5 تاس: پنج برابر سرگرم کننده!

آیا میدانستید کـه انجام بازی های تاس با 5 تاس در واقع 5 برابر بیشتر از بازی با یک تاس سرگرم کننده اسـت؟ اما بـه طور جدی، این بازی‌هاي‌ 5 تاس همیشه برای خانواده‌ها بسیار سرگرم‌کننده هستند و یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هاي‌ بی‌حوصلگی بدون صفحه نمایش در کل جهان هستند.

 

اغراق نمی‌کنم شـما میتوانید در این جا بیشتر در مورد این کـه چرا ما بازی هاي‌ تاس برای بچه ها را دوست داریم بخوانید . بـه علاوه، چیزی بسیار بسیار رضایت‌بخش در مورد انداختن تعداد زیادی تاس دریک زمان و شنیدن صداهای کلیکی-کلاکتی روی میز وجوددارد. آیا من برای چنین فکری عجیب هستم؟ شاید. اما وقتی با بچه هایتان این بازی ها رابا پنج تاس بازی می‌کنید، خودتان میتوانید قضاوت کنید!

 

توجه: دستورالعمل هاي‌ بازی قابل چاپ در پایین همین پست موجود اسـت!

 

رها کردن مرده

این بازی بدترین نام را دارد! گاهی اوقات بـه ان Stuck in the Mud می‌گویند، بنابر این اگر “Drop dead” برای شـما کمی وحشتناک اسـت، میتوانید از ان نام استفاده کنید. با این حال، پسر من این بازی را بسیار دوست دارد.برای مشاهده قوانین کامل drop dead این جا را کلیک کنید یا ویدیوی زیر را تماشا کنید.

 

کشتی، کاپیتان و خدمه

بچه هاي‌ من عاشق این بازی تاس با موضوع کشتی هستند کـه از 5 تاس استفاده می‌کند. عده اي از مردم ادعا میکنند کـه این یک بازی مشروب خوری اسـت، اما بدیهی اسـت کـه شـما مستقیماً ان رابا بچه هاي‌ خود بازی خواهید کرد!کشتی کاپیتان خدمه یک بازی با 5 تاس اسـت.

 

هدف:

بازیکنان میخواهند یک کشتی «6»؛ یک کاپیتان «5» و یک خدمه «4» پرتاب کنند، بـه علاوه بالاترین امتیاز ممکن را در دو تاس باقیمانده «محموله» داشته باشند. گرفتن؟ شـما باید 6؛ 5 و 4 را بـه ترتیب نزولی رول کنید. بـه هرحال، شـما نمی‌توانید کاپیتان بدون کشتی، یا خدمه بدون ناخدا داشته باشید!

بازی های تاس با 5 تاس: پنج برابر سرگرم کننده!

دستورالعمل:

هر بازیکن سه رول دریافت می‌کند تا کشتی و خدمه خودرا باهم جمع کند. بازیکن اول هر پنج تاس را می اندازد تا 6؛ 5 و 4 را بـه دست آورد. اگر 6 پرتاب کند، می تواند ان را نگه دارد، اما اگر بـه ترتیب 6 یا 6؛ 5 داشته باشد.

 

فقط می تواند 5 یا 4 را نگه دارد. . در دو پرتاب بعدی، او قصد دارد یک 5 و سپس یک 4 بگیرد. اگر در پایان نوبت سوم 6-5-4 داشته باشد، دو تاس باقیمانده را برای امتیاز “محموله” خود جمع میکند. اگر 6-5-4 نداشته باشد هیچ گلی نمی‌زند.

 

بـه عنوان مثال، اگر او یک 6-3-1-1-4 رول کند، 6 را نگه می دارد اما 4 را نه چون 5 وجود ندارد. او می تواند 3-1-1-4 را برای رول دوم خود دوباره بچرخاند. اگر سپس 5-4-2-2 رول کند.

 

5 و 4 را نگه می دارد و می تواند انتخاب کند کـه 2-2 را دوباره بچرخاند یا نه. 4 امتیاز خیلی بالایی نیست، بنابر این ممکن اسـت عاقلانه باشد کـه “محموله” با امتیاز بالاتر را هدف بگیرید.

 

جایگزین:

ما دوست داریم این را بـه یک بازی تاس شرط بندی تبدیل کنیم و با تراشه بازی کنیم. مجموعه اي از تراشه هاي‌ پوکر یک بعد سرگرم کننده اضافه میکند. من دوست دارم بـه بچه هایم در مورد مضرات قمار بـه طور واقعی سخنرانی کنم، با این حال، ها ها ها ها.

 

بعلاوه و منهای

5 تاس سبز و برگه امتیاز برای بازی تاس جمع و تفریق

برای حفظ امتیاز بـه یک قلم و کاغذ نیاز دارید. این بازی برای تمرین مهارت هاي‌ ریاضی اولیه عالی اسـت.

 

دستورالعمل:

هر بازیکن در نوبت خود چهار رول پشت سر هم دریافت می‌کند. در رول اول، بالاترین دو مقدار را اضافه میکنند و سپس سه تاس باقیمانده را می ریزند.

 

دراین رول، قالب کمترین امتیاز را میگیرند، ان را کنار می گذارند و از مجموع قبلی کم میکنند. در رول سوم انها دو تاس باقیمانده را می ریزند.

 

قالب با ارزش بالاتر کنار گذاشته می‌شود و بـه امتیاز فعلی اضافه میشود. در رول نهایی آخرین قالب، این مقدار از امتیاز کم می‌شود تا مجموع شود. تاس را بـه بازیکن سمت چپ بدهید.

 

به عنوان مثال:

نخستین رول 6-4-2-4-1 اسـت. 6-4 را برای امتیاز 10 کنار بگذارید. رول دوم 3-2-1 اسـت. 1 را کنار بگذارید و از 10 کم کنید تا امتیاز 9 را بدست آورید. رول سوم 4-2 اسـت. 4 را کنار بگذارید و بـه 9 اضافه کنید تا امتیاز 13 را بدست آورید. رول نهایی 6 اسـت. از 13 کم کنید تا نمره نهایی 7 شود.

 

بازیکنان میتوانند از قبل تصمیم بگیرند کـه چند دور بازی کنند. در این جا درباره این بازی تاس جمع و تفریق اطلاعات بیشتری کسب کنید .

 

این بازی رابا Aces in the Pot اشتباه نگیرید ؛ یک بازی تاس کـه فقط با 2 تاس انجام میشود. شباهت هایي وجوددارد، اما هر کدام در جای خود بـه اندازه کافی جالب هستند.

 

پنج تاس کـه پنج تاس چهار و دو را نشان می دهد.

 

مورد نیاز:

حداقل سه بازیکن.

 

بازیکن اول هر 5 تاس را یکجا می اندازد. هر 1 در مرکز قرار میگیرد و از بازی حذف می‌شود. هر 2s رول شده بـه بازیکن سمت چپ او ارسال می‌شود. و 5 ها بـه بازیکن سمت راست او داده می‌شود.

 

او بـه انداختن تاس‌هاي‌ باقی‌مانده ادامه می دهد تا زمانی کـه تمام تاس‌هایش را بدهد یا نتواند 1؛ 2 یا 5 بزند. زمانی کـه نتوانست تاس‌هاي‌ 1؛ 2 یا 5 را بزند، تاس باقیمانده را بـه بازیکن سمت چپش میدهد. ؛ کـه نوبت اوست و هر تعداد تاس دارد می اندازد.

 

بازی بـه همین ترتیب ادامه می‌یابد تا زمانی کـه فقط یک دای در بازی باقی بماند و بازیکنی کـه با ان باقی می‌ماند یک شماره 1 بزند ودر نتیجه بازی را برنده شود.

 

مافیا می گوید

برای تاس هاي‌ مافیایی، هر بازیکن بـه 5 تاس خودش نیاز دارد. بـه علاوه، این یک بازی تاس ساده اسـت! و بسیار سریع، بسته بـه این کـه چند دور بازی میکنید. بهترین بازی با 3 بازیکن یا بیشتر.

 

هدف:

نخستین بازیکنی باشید کـه تمام تاس هاي‌ خودرا از دست می دهد!

 

دستورالعمل:

نخستین بازیکن تاس خودرا می اندازد، هر 6 تاس را بـه بازیکن سمت چپ خود می دهد و تاس هایي را کـه 1 نشان می دهد از بازی حذف میکند. بازی با بازیکن سمت چپ ادامه می‌یابد. بازی بـه همین ترتیب ادامه مییابد تا زمانی کـه یک بازیکن بدون تاس باقی بماند ودر نتیجه بازی را برنده شود!

 

برای مشاهده یک تنوع سرگرم کننده کـه در ان بازیکنان از تراشه برای بازی کردن راند استفاده می‌کنند، ویدیو را تماشا کنید:

 

سه یا بیشتر

این بازی دیگری اسـت کـه از چند مهارت اولیه ریاضی استفاده میکند.

 

هدف: کسب بالاترین امتیاز در پایان ده راند.

بازی های تاس با 5 تاس: پنج برابر سرگرم کننده!

دستورالعمل ها:

بازیکنان بـه نوبت هر 5 تاس را می‌اندازند. هدف این اسـت کـه حداقل 3 شماره از یک نوع رول کنید.

 

در نوبت بازیکن یکی از موارد زیر رخ می دهد:

 

اگر رول شامل هیچ مسابقه اي نباشد، امتیاز صفر اسـت و نوبت بازیکن تمام میشود.

 

اگر رول شامل 3 یا بیشتر از یک نوع باشد، امتیاز سه را ثبت کنید و تاس را بـه بازیکن بعدی بدهید.

 

اگر رول شامل 2 تاس از یک نوع باشد، بازیکن می تواند سه تاس باقی‌مانده را دوباره بیاندازد. اگر بعد از رول دوم حداقل 3 شماره از یک نوع نباشد، امتیاز صفر اسـت.

 

اگر رول دارای 3؛ 4 یا 5 از یک نوع اسـت، یا امتیاز سه برای 3 از یک نوع، شش برای 4 از یک نوع یا دوازده امتیاز برای 5 از یک نوع ثبت کنید.

 

هر کس در پایان ده راند بالاترین امتیاز را کسب کند، برنده اسـت.

 

برای نمایش سه یا بیشتر در عمل، ویدیو را تماشا کنید:

 

آیا بـه دستورالعمل هاي‌ بازی قابل چاپ نیاز دارید؟

 

در خبرنامه ما مشترک شوید و یک پی دی اف برای تشکر از شـما ارسال میکنیم!

 

آدرس ایمیل شـما «حتی اگر قبلاً مشترک هستید»

 

برای دریافت بازی ها بـه صندوق ورودی خود این جا را کلیک کنیدما برای شـما اسپم ارسال نمی‌کنیم. لغو اشتراک در هر زمان.

 

شـما همچنین با سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت می‌کنید .

 

بازی هاي‌ فوق العاده سرگرم کننده و راحت بیشتری میخواهید؟

 

مشاهده مجموعه اي از تمام بهترین بازی تاس ما برای بچه ها ! این شامل بازی های تاس با 5 تاس، 2 تاس، 1 تاس، 4 تاس و بیشتر اسـت!

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *