فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد (لیگ قهرمانان اروپا، 4 اسفند)

فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد (لیگ قهرمانان اروپا، 4 اسفند)

فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد «لیگ قهرمانان اروپا، 4 اسفند»

منچستریونایتد عصر چهارشنبه بـه واندا متروپولیتانو سفر خواهد کرد تا در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید بـه برتری برسد .فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 4 اسفند را در سایت سیگاری بت انجام دهید.

 

شیاطین سرخ برای صعود بـه دور حذفی رقابت ها صدرنشین گروه F شدند، در حالی کـه اتلتیکو پس از لیورپول در رده دوم گروه B قرار گرفت تا خاطرجمعی حاصل شود کـه دراین مرحله حضور خواهند داشت.

 

پیش نمایش: اتلتیکو مقابل منچستریونایتد – پیش بینی، اخبار تیم، ترکیب

اتلتیکو پس از پیروزی 3-0 مقابل اوساسونا در لالیگا وارد مسابقه چهارشنبه خواهد شد و ژائو فلیکس ؛ لوئیس سوارز و آنخل کورئا در برگه گل‌ها حضور خواهند داشت، اما هیچ چیزی از این واقعیت کـه قهرمان اسپانیا دراین بازی ناامید شده اسـت دور نیست. لیگ این دوره

 

در واقع، تیم دیگو سیمئونه در حال حاضر در رده پنجم جدول قرار دارد و 15 امتیاز کمتر از رئال مادرید صدرنشین اسـت، بنابر این لیگ قهرمانان اروپا تنها شانس واقعی آن ها برای کسب امتیاز دراین دوره اسـت و ممکن اسـت آن ها برای کسب موقعیت بـه پیروزی در رقابت نیاز داشته باشند. در رقابت هاي‌ پیشگام جام اروپا در فصل آینده.

 

اتلتیکو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2021-2022 قانع کننده نبود و تنها در دو بازی از شش بازی خود مقابل لیورپول، پورتو و آث میلان پیروز شد، اما پیروزی 3-1 مقابل پورتو در آخرین بازی، انها را بـه هفت امتیاز رساند. بـه انها اجازه داد تا دربخش پشت سر لیورپول دوم شوند.

 

قرمز و سفیدها تنها دریک مورد قبلی مقابل منچستریونایتد قرار گرفته اند، آن ها در دور دوم جام برندگان جام 1991-1992 با تیم اسپانیایی در مجموع 4-1 پیروز شدند، اما انها دو بار بـه رقیب انگلیسی – لیورپول شکست خوردند. – در مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان.

 

اتلتیکو در مرحله یک هشتم نهایی فصل گذشته نیز مغلوب چلسی شد، اما آن ها در پنج دوره از هشت دوره اخیر خود در لیگ قهرمانان اروپا زیر نظر سیمئونه بـه یک چهارم نهایی یا بهتر از ان رسیده‌اند، در حالی کـه غول‌هاي‌ پایتخت در 9 مورد از 12 بازی حذفی دو بازی خود پیروز شده‌اند. رقابت با باشگاه هاي‌ انگلیسی

 

پیش نمایش: اتلتیکو مقابل منچستریونایتد – پیش بینی، اخبار تیم، ترکیب

در همین حال، منچستریونایتد پس از پیروزی 4-2 مقابل لیدز یونایتد در روز یکشنبه وارد رقابت خواهد شد و فرد و آنتونی الانگا از روی نیمکت می‌آیند تا سه امتیاز حیاتی را برای شیاطین سرخ، کـه در رده چهارم جدول قراردارند، تضمین کنند. 4 امتیاز بیشتر از وستهم یونایتد در همین تعداد بازی «26».

 

قهرمان 20 بار انگلیس در دو دوره اخیر خود بر برایتون اند هاو آلبیون و لیدز بردهای بزرگی کسب کرده اسـت اما اکنون توجه خودرا بـه لیگ قهرمانان اروپا معطوف کرده و از اهمیت کسب یک نتیجه مثبت در بازی رفت قبل از بازی آگاه خواهد بود. بازی برگشت ماه آینده در اولدترافورد.

 

منچستریونایتد با کسب 11 امتیاز از 6 بازی خود در صدر گروه F قرار گرفت تا بـه این مرحله صعود کند و کریستیانو رونالدو با گل هاي‌ فوق العاده مهمی کـه برای نخستین بار از سال 2018 تیمش را بـه مرحله حذفی این رقابت ها فرستاده اسـت. -19 کمپین.

 

شیاطین سرخ کـه دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده اند، دراین مرحله از رقابت هاي‌ 2018-2019 پاری سن ژرمن را شکست دادند، اما فصل گذشته نتوانستند از مرحله گروهی عبور کنند ودر نهایت بـه لیگ اروپا سقوط کردند. رسیدن بـه فینال قبل از باخت بـه ویارئال.

فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد «لیگ قهرمانان اروپا، 4 اسفند»

فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد 

 

غول هاي‌ لیگ برتر هفت برد از 11 بازی قبلی خود در مرحله یک هشتم نهایی را کسب کرده اند، در حالی کـه آن ها برای نوزدهمین بار در مرحله حذفی حضور دارند .

 

یک رکورد انگلیسی – اما باشگاه از سال 2011 نتوانسته اسـت بـه فینال رقابت ها برسد. و دیدن این کـه رالف رانگنیک چه چیزی می تواند دراین فصل ارائه دهد بسیار جذاب خواهد بود.

 

اخبار تیم

اتلتیکو چهارشنبه شب از خدمات یانیک کاراسکو و فیلیپه محروم خواهد بود، در حالی کـه دنیل واس و ماتئوس کونا هردو بـه دلیل مصدومیت از ناحیه زانو غایب هستند.

 

تیم میزبان نیز بـه دنبال مثبت شدن تست کووید-19 مشکوک بـه حضور توماس لمار عرق می کند، اما آنتوان گریزمان بـه آمادگی کامل بازگشته اسـت و از مشکل عضلانی التیام می یابد تا بـه تیم مقابل اوساسونا بپیوندد، و انتظار می رود کـه ملی‌پوش فرانسوی دراین تیم حضور داشته باشد. 

 

سیمئونه می تواند تصمیم بگیرد سیمه ورسالیکو را در دفاع راست با جلوتر از مارکوس یورنته شروع کند، در حالی کـه غیبت کونا دریک سوم پایانی میتواند باعث شود ژائو فلیکس درکنار لوئیس سوارز بازی کند. جفری کوندوگبیا نیز می تواند درکنار کوکه در وسط پارک وارد تیم شود.

 

در مورد منچستریونایتد، میسون گرین‌وود بـه دلیل محرومیت از باشگاه غایب اسـت، در حالی کـه ادینسون کاوانی بـه دلیل مشکل کشاله ران همان‌ گونه در تردید اسـت، اما اریک بیلی می تواند از مشکل مچ پا التیام یابد و بـه ترکیب برسد.

 

رانگنیک سرمربی موقت تصمیمات بزرگی را در سرتاسر زمین پس از پیروزی مقابل لیدز اتخاذ می کند، زیرا انرژی الانگا و میزان کار بـه طور بالفعل باعث میشود کـه این بازیکن جوان دریک منطقه گسترده و بالاتر از مارکوس راشفورد و جسی لینگارد شروع کند.

 

فرد نیز در رقابت اسـت، اما پل پوگبا پس از بازگشت از مصدومیت، تحت تأثیر قرار گرفته اسـت و می تواند درکنار اسکات مک تومینای در خط هافبک حضور داشته باشد و برونو فرناندز ؛ جیدون سانچو و رونالدو نیز در ترکیب اصلی قراردارند.

 

دیوگو دالوت و رافائل واران هردو از تیم اصلی مقابل لیدز بیرون آمدند، اما انتظار می رود دراین دیدار بـه جمع چهار تیم عقب بازگردند و ویکتور لیندلوف و آرون وان بیساکا روی نیمکت نشستند.

 

منچستریونایتد ترکیب مقابل اتلتیکو مادرید – لیگ قهرمانان اروپا را پیشبینی کرد

1. دروازه بان و مدافعان

داوید دخیا «GK» – باوجود پیوستن بـه منچستریونایتد درسال 2011؛ دخیا هنوز بیش از نیمی از عمر خودرا در سیستم اتلتیکو مادرید گذرانده اسـت کـه در سن 4 سالگی بـه ان پیوست.

 

آرون وان بیساکا «RB» – انتخابی شگفت انگیز برای بازی یکشنبه، وان-بیساکا نخستین کارت قرمز خودرا برای این باشگاه در بازی افتتاحیه رقابت هاي‌ فعلی لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرد.

 

رافائل واران «CB» – واران کهنه کار در 25 دربی مادرید، بخشی از تیم رئال مادرید بود کـه اتلتیکو را در چهار فصل متوالی از لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد.

 

هری مگوایر «CB» – کاپیتان باشگاه با نخستین گل خود در لیگ برتر در 13 ماه بـه مسابقه می رود.

 

لوک شاو «LB» -در چهار فصل گذشته، شاو بیش از هر بازیکن دیگری از منچستریونایتد «45» کارت زرد گرفته اسـت، اما هرگز اخراج نشده اسـت.

فرم پیش بینی بازی اتلتیکو مادرید و منچستریونایتد «لیگ قهرمانان اروپا، 4 اسفند»

اینستاگرام اتلتیکو مادرید

2. هافبک ها

برونو فرناندز

برونو فرناندز در 9 بازی از 11 بازی اخیر خود دراین رقابت ها مستقیماً بـه گلزنی در لیگ قهرمانان کمک کرده اسـت / جیمز گیل – Danehouse/GettyImages

 

پل پوگبا «CM» – برنده جام جهانی خلاق ترین بازیکن منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس اسـت، اما از اکتبر 2020 تا کنون در رقابت هاي‌ برتر اروپا گلی ایجاد نکرده اسـت.

 

اسکات مک تومینای «CM» – قبل از این کـه کاپیتانی باشگاه بـه چنین بازیکنی تبدیل شود. رانگنیک اعتراف کرد کـه از این کـه مک تومینای بازوبند را در برخی مواقع ببندد، تعجب نخواهد کرد.

 

برونو فرناندز «CM» – پرکارترین پاس گل لیگ قهرمانان اروپا در هر حضوری کـه در رقابت هاي‌ این فصل انجام داده، حداقل یک گل زده اسـت.

 

3. فوروارد

جیدون سانچو

جیدون سانچو در 26 بازی در لیگ قهرمانان اروپا برای بوروسیا دورتموند و منچستریونایتد 6 گل بـه ثمر رسانده اسـت /Visionhaus/GettyImages

 

مارکوس راشفورد «RW» – رشفورد کـه یکشنبه روی نیمکت مانده بود، تنها یک گل در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بـه ثمر رسانده اسـت. اگر چه پنالتی او باعث شد پاری سن ژرمن درسال 2019 از رقابت ها خارج شود.

 

کریستیانو رونالدو «ST» – در دوران حرفه اي باشگاهی کـه بیش از 900 بازی بـه میدان رفته اسـت، رونالدو هرگز با هیچ تیمی بیشتر از اتلتیکو مادرید «17 برد و 25 برد» روبه‌رو نشده «یا شکست داده اسـت». گل در 35 بازی».

 

جیدون سانچو «LW» – پس از ایجاد 34 شوت کـه در 27 بازی اول او برای منچستریونایتد بدون تغییر باقی ماند، سانچو – بازیکنی با بیش از 15 پاس گل در سه فصل اخیرش – سرانجام نخستین «و دومین» خودرا یکشنبه با لباس قرمز ثبت کرد.

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید:

Cloud; ورسالیکو، خیمنز، ساویچ، رینیلدو؛ یورنته، کوکه، کوندوگبیا، کوریا؛ فلیکس، سوارز

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد:

دخیا; دالوت، واران، مگوایر، شاو؛ مک تومینای، پوگبا؛ الانگا، فرناندز، سانچو؛ رونالدو

 

پیش بینی : اتلتیکو مادرید 1-1 منچستریونایتد

هردو تیم در آستانه بازی برگشت در اولدترافورد، تساوی را یک نتیجه مثبت میدانند و جدا کردن انها در این جا دشوار اسـت. منچستریونایتد بیش از حد توانایی گلزنی در مادرید را دارد، اما اتلتیکو همچنین انتظار دارد در واندا متروپولیتانو گلزنی کند، بنابر این این مسابقه می تواند 1-1 بـه اتمام برسد.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *