پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی (لیگ قهرمانان اروپا، 23 فروردین)

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی (لیگ قهرمانان اروپا، 23 فروردین)

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی «لیگ قهرمانان اروپا، 23 فروردین»

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی در تکرار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2020-21؛ چلسی و رئال مادرید اکنون در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌هاي‌ امسال قراردارند و بازی رفت چهارشنبه شب در استمفوردبریج برگزار میشود.

 

تیم توماس توخل در مجموع 4-1 قهرمان لیگ 1 لیل را پشت سر گذاشت تا جایگاه خودرا در کوارتر ثبت کند، در حالی کـه مردان کارلو آنچلوتی یک بازگشت حيرت آور را مقابل پاری سن ژرمن رقم زدند.

 

پیش نمایش مسابقه

ادامه بلاتکلیفی در مورد شکست مالکیت چلسی، هیچ لطفی بـه دارندگان لیگ قهرمانان نمی کند، اما دفاع آبی‌ها از تاج و تخت خود تا جایی پیش می رود کـه تیم نارضایتی لیل در دور حذفی برابر همتایان انگلیسی خود قرار نگرفت.

 

چلسی پیش از سفر بـه استادیوم پیر موروی، پس از کسب پیروزی 2-0 مقابل لس دوگ در زمین خانگی، دریک هشتم پایانی یک پا محکم داشت، جایی کـه ضربه نقطه‌اي بوراک یلماز بـه لیل، قبل از کریستین پولیشیچ ؛ اندکی امید بخشید. و سزار آزپیلیکوئتا بـه سرعت رویاهای Dogues را بر باد دادند.

 

تا آخر هفته، چلسی کار خیره‌کننده‌اي در تمرکز روی تلاش‌هاي‌ خود در زمین انجام داده بود، اما توخل در توضیح تسلیم شدن تیمش مقابل برنتفورد شکست خورد، زیرا زنبورها در استمفورد بریج با نتیجه 4-1 برنده شدند و خانه را ترک کردند. هواداران در صندلی هاي‌ خود شوکه شده اند.

 

پایان شکست ناپذیری شش بازی انها در تمامی رقابت‌ها بـه این شکل ناامیدکننده، چیزی نیست کـه پزشک قبل از دیدار با رئال مادرید دستور داده بود، اما از فصل 11-2010 آبی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا حذف نشده‌اند. یک چهارم نهایی – در ان سال بـه منچستریونایتد سقوط کرد.

 

دفاع آبی‌ها بـه میل خود توسط برنتفورد در آخر هفته شکسته شد، اما تیم توخل در حالی وارد بازی رفت میشود کـه هر یک از 5 بازی قبلی خانگی خود در لیگ قهرمانان اروپا رابا پنج کلین شیت بـه اتمام رسانده بودو نخستین بازی در ان سکانس برابر بود. همتایان اسپانیایی خود در پایتخت.

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی

تمایل پاری سن ژرمن بـه سقوط بـه ظاهر غیرممکن در لیگ قهرمانان، تلاش هاي‌ اروپایی آن ها را در چند فصل گذشته مشخص کرده اسـت و رئال مادرید با یک بازگشت حيرت انگيز در مقابل تماشاگران سانتیاگو برنابئو، آخرین تیمی بود کـه پاریسی ها را بیشتر ناامید کرد.

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی «لیگ قهرمانان اروپا، 23 فروردین»

قبل از انتقال تابستانی مورد انتظار کیلیان امباپه بـه مادرید، آزمون دوم کیلیان امباپه با گل ابتدایی شنا آغاز شد تا تیمش در مجموع 2-0 بـه برتری برسد.

 

اما خصوصیات همیشگی کریم بنزما فرانسوی هموطن پرکار ؛ بـه عنوان بازیکن 34- درخشید. این بازیکن یک ساله از خطاهای دفاعی PSG استفاده کرد و یک هت تریک سریع بـه ثمر رساند و رویای لیگ قهرمانان اروپا را برای رئال زنده نگه داشت.

 

تیمی کـه 13 تاج اروپایی بـه نام خود داشت و پاری سن ژرمن را کنار گذاشت کـه همان‌ گونه بـه دنبال نخستین قهرمانی خود در لیگ قهرمانان اروپا بود، روی کاغذ یک نتیجه واضح بود، اما مطمئناً نمی‌توانست درامی را کـه در پایتخت اسپانیا رخ داد قبل از بازگرداندن رئال پیش‌بینی کرد. بـه زمین

 

شکست 4-0 توسط بارسلونا در ال کلاسیکو راهی مطمئن برای تضعیف روحیه بودو رئال در آخر هفته مقابل سلتاویگو از بهترین حالت خود فاصله داشت، اما یک جفت پنالتی بنزما در نهایت آن ها را برای یک ششم از خط خارج کرد. برد در هفت مسابقه

 

پیروزی در سلتا همچنین نشان دهنده سومین برد خارج از خانه برای لوس بلانکوس اسـت کـه فصل گذشته در استمفورد بریج 2-0 بـه چلسی شکست خورد و پس از بن بست 1-1 در استادیوم آلفردو دی استفانو، آبی ها بـه بازی هاي‌ بیشتری خواهند رفت. چمن دلهره آور برای بازی دوم امسال.

 

اخبار تیم

چلسی بیشتر یا نه همه ی بازیکنان بزرگ خودرا برای نخستین بازی یک چهارم نهایی خود در معرض خواهد داشت، اگر چه بن چیلول برای درازمدت غایب اسـت و کالوم هادسون اودوی اکنون با یک مشکل کمر و همچنین یک زخم دست و پنجه نرم میکند. آشیل.

 

کریستین پولیسیچ دیر از بازی هاي‌ ملی بازگشت ودر مقابل برنتفورد شرکت نکرد، اما انتظار می رود کـه ملی پوش آمریکایی در این جا وارد رقابت شود و مطمئناً جایگاه تیمو ورنر در سمت چپ را بـه خطر می اندازد.

 

بازگشت ریس جیمز بـه تناسب اندام مطمئناً باعث می شود کـه توخل بـه فکر انتقال بـه یک دفاع مرکزی سه نفره باشد، در حالی کـه جورجینیو و متئو کواچیچ هردو امیدوارند جانشین روبن لوفتوس چیک شوند کـه درصورت کارت زرد شدن بازی برگشت را از دست خواهد داد. .

 

در مورد رئال مادرید، ادن هازارد پس از انجام عمل جراحی صفحه فیبولار وادار بـه دیدار مجدد با باشگاه سابقش خواهد شد، در حالی کـه لوکا یوویچ مهاجم پشتیبان و ایسکو نیز غایب هستند.

 

در غیر این صورت، آنچلوتی برای بازی رفت بـه خوبی آماده شده اسـت، اگر چه ادر میلیتائو درصورت اخطار در بازی برگشت در معرض نخواهد بودو تنها یک تغییر ممکن اسـت در تیم میهمان رخ دهد و دنی کارواخال احتمالا جانشین لوکاس وازکز در پست دفاع راست خواهد شد. .

 

هت تریک بنزما مقابل پاری سن ژرمن باعث شد تا او دراین فصل 8 گل لیگ قهرمانان اروپا را بـه ثمر برساند و یک گل دیگر باعث شد کـه او رکورد جدیدی را برای بازیکنان فرانسوی دریک دوره بـه ثبت برساند.

پیش بینی بازی رئال مادرید و چلسی «لیگ قهرمانان اروپا، 23 فروردین»

اینستاگرام رئال مادرید

ترکیب اصلی احتمالی چلسی:

مندی; آزپیلیکوئتا، سیلوا، رودیگر؛ جیمز، جورجینیو، کواچیچ، آلونسو؛ زیچ، هاورتز، پولیسیچ

 

ترکیب احتمالی رئال مادرید:

کورتوا; کارواخال، میلیتائو، آلابا، مندی؛ کروس، کاسمیرو، مودریچ؛ آسنسیو، بنزما، وینیسیوس جونیور

 

می گوییم: چلسی 1-1 رئال مادرید

کلین شیت در خانه در لیگ قهرمانان اروپا مشکلی برای چلسی نبوده اسـت، اما ارسال 4 بار بـه برنتفورد قبل از مواجهه با یک کهنه کار در بنزما خطری برای خط دفاعی آبی ها بـه همراه دارد.

 

بازگشت بـه سه تیم دفاعی حداقل نباید منجر بـه تکرار آخر هفته شود، و رئال بـه هیچ عنوان سلتاویگو را از آب بیرون نکشید، بنابر این ما انتظار داریم کـه یک بازی سخت و فشرده در بازی اول بـه اتمام برسد.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *